AZS – Akademicki Związek Sportowy, Organizacja Środowiska w Szczecinie

Sekcje

Sekcja wioślarska Akademickiego Związku Sportowego w Szczecinie

Konrad Wasielewski i Marek Kolbowicz

W ramach Organizacji Środowiskowej AZS w Szczecinie działa od wielu lat sekcja wioślarska. Działalność sekcji ukierunkowana jest na popularyzację i propagowanie wioślarstwa wśród dzieci i młodzieży, szkolenie sportowe młodzieży uzdolnionej sportowo oraz rywalizację na arenie krajowej i międzynarodowej. Wśród naszych zawodników i wychowanków jest wielu wybitnych wioślarzy. Wśród nich są Mistrzowie Olimpijscy z 2008 roku Marek Kolbowicz i Konrad Wasielewski.

Pracujemy z młodzieżą od 13 roku życia. Nasze wysiłki ukierunkowane są nie tylko na szkolenie sportowe ale również na kształtowanie odpowiedzialności, umiejętności współdziałania, pokonywania własnych słabości i szacunku do innych. Zajęcia prowadzą trenerzy z wieloletnim doświadczeniem.

Zajęcia odbywają się codziennie w godzinach 16.00-19.00 ( w tygodniu) oraz 9.00-12.00 w sobotę na Przystani Wioślarskiej AZS przy ul. Heyki Wszelkie informacje na temat naboru do sekcji po numerem: +48 609 658 476 lub poprzez social media – fb: AZS Szczecin Wioślarstwo