AZS – Akademicki Związek Sportowy, Organizacja Środowiska w Szczecinie
2 marca 2023

Akademickie Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Roundnet 2023

W tym roku Fundacja Kamienica 1 będzie głównym Partnerem wyjątkowego wydarzenia sportowego organizowanego przez Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Szczecińskiego, nad którym to Patronat objęła Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego w Szczecinie – “I Akademickie Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Roundnet 2023”!

Link do Youtube: https://youtu.be/26CqTnLB5zw

Aktualnie prowadzone są zajęcia pokazowe oraz dedykowane treningi dla studentów i studentek uczęszczających na uczelnie wyższe. Celem jest wyłonienie osób, które następnie stworzą reprezentację Swojej uczelni i wezmą udział w zbliżającej się wielkimi krokami międzyuczelnianej rywalizacji w postaci turnieju.

Do tej pory roundnet przedstawiono w ramach zajęć pokazowych na kilku uczelniach, a są to:

– Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie;

– Uniwersytet Szczeciński w Szczecinie;

– Politechnika Morska w Szczecinie;

– Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie;

– Politechnika Koszalińska w Koszalinie.

Możesz jeszcze dołączyć do jednej z reprezentacji uczelni na powyższej liście.

Jeśli jednak Twojej uczelni nie ma wśród wyżej wymienionych – zgłoś się do Fundacji Kamienica 1.

Szczegółowe informacje o zawodach dostępne na wydarzeniu Facebook (link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/570331858371922).

Kto będzie mógł wziąć udział w zawodach?

W “I Akademickich Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w Roundnet 2023”  będą mogli wziąć udział:

– studenci i studentki uczęszczające na uczelnie wyższe na terenie Pomorza Zachodniego (dowolny kierunek, dowolny wydział,  dowolny rok, dowolny stopień, dowolny tryb – stacjonarny i niestacjonarny, zarówno uczelnie publiczne jak i niepubliczne);

– pracownicy akademiccy uczelni wyższych na terenie Pomorza Zachodniego.

Kiedy i gdzie?

Turniej odbędzie się 30 marca 2023 r. (czwartek) na Sali Sportowej Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Felczaka 3C, 71 – 417 w Szczecinie, w godzinach 16:00 – 21:00.

Zapisy będą obowiązkowe!

Zapisy i udział w turnieju będą bezpłatne jednak rejestracja na wydarzenie będzie obowiązkowa!

Liczba miejsc będzie ograniczona – zapisy ruszą 6 marca 2023 r., a tymczasem zapraszamy na cykliczne bezpłatne treningi!

Szczegółowe informacje o zawodach dostępne na wydarzeniu Facebook (link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/570331858371922).

T R E N I N G I:

Dla studiujących na Uniwersytecie Szczecińskim cykliczne bezpłatne treningi:

Poniedziałki 18:45 – 20:30 na Sali Gimnastycznej Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Adama Mickiewicza 64 w Szczecinie.

Dla wszystkich studentów:
Środy 15:15 – 16:45 na Hali Sportowej Wydziału Kultury Fizycznej i Zdrowia Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Piastów 40b w Szczecinie.

Poniedziałki 18:45 – 20:30 na Sali Gimnastycznej Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Adama Mickiewicza 64 w Szczecinie.

Dla studiujących na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym cykliczne bezpłatne treningi:

Wtorki 16:00 – 17:30 na Hali Sportowej Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego przy ul. Tenisowej 33 w Szczecinie.

Dodatkowo odbywają się co tydzień bezpłatne treningi roundnet dla wszystkich osób chętnych (także dla tych, którzy nie uczęszczają na żadną z uczelni wyższych).

Piątki 17:00 – 18:30  na Hali Sportowej Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego przy ul. Tenisowej 33 w Szczecinie.

Aby móc uczestniczyć w takim treningu należy dołączyć do grupy na Facebook: Roundnet Szczecin: https://www.facebook.com/groups/346903925937348

i zamieścić komentarz potwierdzający obecność pod informacją (postem). Ułatwia to organizatorowi przygotowanie odpowiedniej ilości sprzętu sportowego.

#AMWZR2023

#RoundnetTwojaNowaPasja

#ZagrajWRoundnet

Organizator:

Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Szczecińskiego

Patronat:

Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego w Szczecinie

Partnerzy:

Fundacja Kamienica1

Roundnet Szczecin

Spikeball

NiUS Radio Uniwersytetu Szczecińskiego

Wydział Kultury Fizycznej i Zdrowia Uniwersytetu Szczecińskiego

—–