AZS – Akademicki Związek Sportowy, Organizacja Środowiska w Szczecinie
21 marca 2023

O Puchar Unity Line 2023

JUŻ w najbliższy weekend odbędzie się ogólnopolski mityng „O Puchar Unity Line 2023”. Największe w tym roku brydżowe zmagania w Szczecinie zostaną przeprowadzone w budynku WEFiZ Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Mickiewicza 64.

Zawody będą mieć dwojaki charakter. Na przestrzeni trzech dni zostaną bowiem rozegrane ogólnopolskie turnieje zarówno dla licencjonowanych zawodników jak i dla amatorów. Dwa pierwsze turnieje będą miały charakter popularyzatorski (mistrzostwa akademickie oraz amatorów) i udział w nich będzie bezpłatny. Zawody sobotnio-niedzielne będą już mocniej obsadzone, a o wygraną powalczą licencjonowani zawodnicy i to nie tylko z Zachodniopomorskiego.

Podczas sobotnich zmagań w ramach ogólnopolskiego turnieju par każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal. Z kolei w niedzielnym turniej teamów walka będzie toczyła się do samego końca, bowiem z uwagi na wielość finałów – nawet za odległe miejsca – do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Ich łączna pula przekroczy 12 tysięcy złotych. Organizatorem mityngu jest Klub Uczelniany AZS US, OŚ AZS w Szczecinie oraz Zachodniopomorski Związek Brydża Sportowego.

Harmonogram mityngu brydżowego (wszystkie turnieje rozgrywane będą w budynku WEFiZ przy ul. Mickiewicza 64)

Piątek, 24 marca (godz. 17) – Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Amatorów o Puchar Unity Line – bez wpisowego

Sobota, 25 marca (godz. 10) – Ogólnopolski Turniej Par** o Puchar Unity Line

Niedziela, 26 marca (godz. 10) – Ogólnopolski Turniej Teamów ** o Puchar Unity Line i Nagrody Dziekana WEFiZ US